Zlaté šperky - Pravé šperky

Dodáváme i na Slovensko

Nakupování v našem e-shopu je výhodné hned z několika důvodů:

 

Vzhledem k naší přímé spolupráci s českými i zahraničními výrobci či velkoobchody a tudíž bez dalšího obchodního mezičlánku, jsou naše ceny bezkonkurenční, což si také můžete sami ověřit.

 

Veškeré nabízené zboží držíme fyzicky skladem a proto k Vám bude dopraveno zpravidla do 3 dnů od objednání.

 

Díky kapitálové a skladové zajištěnosti nejsme nuceni stavět náš obchodní zisk před Vaši spokojenost s kvalitou a cenou nabízeného zboží!

 

Přestože byl náš internetový obchod uveden do provozu v r. 2010, zkušenosti jeho pracovníků ve šperkařství jsou více než 20ti leté a můžeme Vám proto vždy garantovat vysokou odbornost, férové jednání a perfektní servis.

 

Naprostou samozřejmostí je naše registrace u státního Puncovního úřadu, jemuž jsme umožnili několikrát ročně provádět anonymní kontrolní nákupy, za účelem přezkoušení kvality a ryzosti nabízených šperků, za níž si pevně stojíme.

 

V neposlední řadě šetříme také Váš čas při výběru zboží! Díky jedinečnému katalogovému filtru je orientace v obsáhlé nabídce zboží extrémně snadná a rychlá, což ocení zejména zákazníci, kteří nechtějí procházet celou nabídku a během několika sekund tak najdou svůj konkrétní šperk, odpovídající jejich představě podle jimi zvolených parametrů. Pro registrované zákazníky je k dispozici navíc paleta dalších nástrojů, usnadňujících orientaci a objednávání.

Váš E-shop www.prave-sperky.cz

 

   Pravé šperky jsou kontrolovány státním puncovním úřadem

Spolupracujeme s internetovým klenotnictvím GEMMAX Jewelry .