Zlaté šperky - Pravé šperky

Dodáváme i na Slovensko
Nakupování v našem e-shopu je výhodné hned z několika důvodů:
Vzhledem k naší přímé spolupráci s českými i zahraničními výrobci či velkoobchody a tudíž bez dalšího obchodního mezičlánku, jsou naše ceny bezkonkurenční, což si také můžete sami ověřit.
Veškeré nabízené zboží držíme fyzicky skladem a proto k Vám bude dopraveno zpravidla do 3 dnů od objednání.
Při objednávce nad 1999 Kč nehradíte dopravu. Více o způsobech dopravy a jejich cenách, u objednávek do 1999 Kč, ZDE.
Každý šperk obdržíte v luxusní dárkové krabičce, kterou od nás máte zdarma k nákupu
*Tento benefit neplatí pro velkoobchodní odběratele!
Samozřejmostí je výměna nebo vrácení zboží. Pokud Vám šperk jakýmkoliv způsobem nevyhovuje, zašlete jej do 14 dní na naši adresu: GEMMAX Europe s.r.o., Kosmonautů 989/8, 779 00 Olomouc, a my Vám jej vyměníme za jiný. V případě vrácení zboží Vám celou zaplacenou částku vrátíme zpět na účet.  Více informací naleznete ZDE.
Díky kapitálové a skladové zajištěnosti nejsme nuceni stavět náš obchodní zisk před Vaši spokojenost s kvalitou a cenou nabízeného zboží!
Přestože byl náš internetový obchod uveden do provozu v r. 2010, zkušenosti jeho pracovníků ve šperkařství jsou více než 20ti leté a můžeme Vám proto vždy garantovat vysokou odbornost, férové jednání a perfektní servis.
Naprostou samozřejmostí je naše registrace u státního Puncovního úřadu, jemuž jsme umožnili několikrát ročně provádět anonymní kontrolní nákupy, za účelem přezkoušení kvality a ryzosti nabízených šperků, za níž si pevně stojíme.
V neposlední řadě šetříme také Váš čas při výběru zboží! Díky jedinečnému katalogovému filtru je orientace v obsáhlé nabídce zboží extrémně snadná a rychlá, což ocení zejména zákazníci, kteří nechtějí procházet celou nabídku a během několika sekund tak najdou svůj konkrétní šperk, odpovídající jejich představě podle jimi zvolených parametrů. Pro registrované zákazníky je k dispozici navíc paleta dalších nástrojů, usnadňujících orientaci a objednávání.
Váš E-shop Pravé šperky

Spolupracujeme s internetovým klenotnictvím GEMMAX Jewelry .