Zlaté šperky - Pravé šperky

Dodáváme i na Slovensko

Luxusní zlatý prsten

Hlava prstenu:14x10mm. Šířka obroučky 2mm. Velikost kamenů 1mm. Hmotnost u jednotlivých velikostí prstenů se bude od výše uvedené orientační hmotnosti mírně lišit.

Kód: GLRCBxx8031

Hmotnost (gr): 4.3500

Expedice: do druhého pracovního dne

zdarma dárkové balení zdarma dárkové balení

Vážení zákazníci, objednávky z období 17.1.2020(po 12:00) - 22.1.2020 budou z důvodu účasti na mezinárodní výstavě šperků Vicenza oro Italy expedovány od 23.1.2019. Příjem objednávek probíhá v těchto dnech bez omezení.

* Povinná pole

Běžná cena: 11 250,00 Kč

Akční cena: 8 657,00 Kč

Nebo

Luxusní zlatý prsten

Více pohledů

Detaily

Jste-li žena, která touží po naprosto výjimečném šperku, je tento kousek pro Vás opravdu žhavým kandidátem. Tento prsten rozhodně není žádnou tuctovkou! Posuďte sama… Nádherná, mírně prohnutá obdélníková hlava s pětatřiceti precizně fasovanými zirkony s Rhodiovou povrchovou úpravou činí ze šperku originál, kterým se pyšní jen ty nejvyhlášenější klenotnické domy na světě. Pokud se rozhodnete pro jeho koupi, bude Vaši ruku zdobit šperk, jehož design vyvolá emoce každého, kdo jej spatří. Je to Rolls Royce mezi prsteny!
Extra sleva na zlaté šperky

Nevíte jak použít slevový kód? Návod naleznete ZDE

Další informace

Pro koho je šperk pro ženu/dívku
Materiál šperku zlato ověřené Puncovním úřadem, ryzost 585/000 [14 karátů]
Barva kovu žluto-bílá[rhodium]
Barva kamene čirý bílý zirkon
Zde nám můžete položit jakoukoli otázku ohledně právě zobrazeného produktuSpolupracujeme s internetovým klenotnictvím GEMMAX Jewelry .