Zlaté šperky - Pravé šperky

Dodáváme i na Slovensko

Akce na zlaté šperky

Dárek k narozeninám a jubileu

Životní jubileum patří k významným událostem, ať už jde o kulaté narozeniny nebo kulaté výročí svatby či vztahu. Jaký dárek k jubileu vybrat? Ženám a mužům slavícím jubileum věnujte hodnotný a jedinečný dárek, a to ideálně v podobě památečního zlatého šperku.

  Kategorie: Narozeniny a Jubilea

Hledáte originální dárek k jubileu? Máme pro vás hned několik tipů, které potěší muže i ženy. Jako dárek k životnímu jubileu zvolte zlatý šperk, který bude mít památeční význam. Obdarovaný jej tak bude nejen s láskou nosit, ale poslouží mu také jako krásná vzpomínka. Zlatý šperk je vhodným dárkem k jubileu svatby, jubileu vztahu i k 50., 60. či 70. narozeninám.

Sháníte památeční dárek ke kulatým narozeninám? Řešením je zlatý šperk

Ať už 50., 60. či 70. narozeniny slaví muž, nebo žena, je na místě, abyste jim k životnímu jubileu věnovali hodnotný a jedinečný dárek. Řešením je památeční zlatý šperk. Oslavencům z řad žen i mužů věnujte například jemný řetízek s medailonkem, na kterém bude vyryté oslavencovo jméno a datum narození. Krásným dárkem ke kulatinám je pro ženu také luxusní souprava zlatých šperků, jemný zlatý náramek, zlatá brož, výrazný náhrdelník nebo zlaté náušnice. Jako dárek k jubileu můžete zase mužům věnovat zlatý přívěsek s vybranou symbolikou, zlatý řetízek či náhrdelník, zlatou sponu na kravatu nebo zlatý náramek.

Akce na zlaté šperky

Položky 115 z celkem 1545

Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
na stránku

Tabulka  Seznam 

Nastavit sestupně

Spolupracujeme s internetovým klenotnictvím GEMMAX Jewelry.