Zlaté šperky - Pravé šperky

Dodáváme i na Slovensko

Akce na zlaté šperky

Dárek ke Dni matek, dárek ke Dni otců a dárek k MDŽ

Jaký dárek k MDŽ udělá každé ženě zaručeně radost? Věnujte zlatý šperk. Hledáte krásný dárek pro mámu ke Dni matek? Překvapte svou maminku zlatými náušnicemi, prstenem, přívěskem, náhrdelníkem nebo náramkem. Čím můžete svého tátu mile překvapit? Zlatým přívěskem, řetízkem, pánským prstenem nebo sponou na kravatu.

  Kategorie: Den matek, Den otců a MDŽ

Zlatý přívěsek jako překvapení k MDŽ

Zlaté přívěsky díky svému symbolickému tvaru dokážou říct více než desítky slov. Právě této skutečnosti využijte, jestliže zrovna vybíráte dárek k MDŽ. Jako dárek k MDŽ pro maminku, manželku, partnerku, sestru či kamarádku zvolte například zlatý přívěsek ve tvaru srdce, andílka, andělského křídla, čtyřlístku nebo stromu života. Rozhodnout se můžete rovněž pro přívěsek se znamením zvěrokruhu nebo počátečním písmenem křestního jména. Pokud je žena, kterou chcete k MDŽ obdarovat, věřící, překvapíte ji také zlatým přívěskem ve tvaru křesťanského kříže.

Tipy na dárky ke Dni matek

Chtěli byste svou maminku překvapit originálním dárkem ke Dni matek? Udělejte milé gesto a za celoživotní lásku, starostlivost a trpělivost důležité ženě svého života v tento významný den poděkujte zlatým šperkem, který je jedinečným dárkem od srdce. Úsměv na tváři své mamince vykouzlíte zlatými náušnicemi nebo zlatým přívěskem s motivem srdce, čtyřlístku, stromu života či andělských křídel. Dalším krásným dárkem ke Dni matek je rovněž zlatý náhrdelník nebo zlatý náramek doplněný o přívěsky.

Věnujte tátovi osobnější dárek

Chcete věnovat tátovi ke Dni otců opravdu jedinečný dárek? Poděkujte mu za jeho otcovskou lásku zlatým pánským pečetním prstenem. Dalším krásným dárkem pro tatínka je zlatý medailon, na který můžete nechat svému tátovi vyrýt unikátní text. A to například jeho jméno nebo datum narození. Kromě dárku nezapomeňte svému tátovi věnovat také přání ke Dni otců, do kterého zkuste vepsat vzkaz od srdce.

Akce na zlaté šperky

Položky 115 z celkem 1432

Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
na stránku

Tabulka  Seznam 

Nastavit sestupně

Spolupracujeme s internetovým klenotnictvím GEMMAX Jewelry.