Zlaté šperky - Pravé šperky

Dodáváme i na Slovensko

Akce na zlaté šperky

Dárek pro babičku a dárek pro dědu

Nevíte, čím překvapit dědu na jeho narozeniny či svátek nebo co mu koupit na Vánoce? A jaký dárek vybrat pro babičku? Inspirujte se naší nabídkou, v níž najdete spoustu tipů na dárek pro dědečka i dárek pro babičku. Váš děda ocení například sponu na kravatu, prsten, přívěsek nebo náramek pro muže. Babičku jistě potěší zlaté náušnice, prstýnek nebo náramek.

  Kategorie: Babičce a dědečkovi

Na co nezapomenout? I na dárek pro nastávající babičku

Také žena, která se těší na příchod svého prvního vnoučka a ze které se brzy stane babička, si zaslouží dárek. Potěšte nastávající babičku památečním zlatým přívěskem například ve tvaru srdíčka, čtyřlístku, kotvy nebo stromu života. Darovat jí můžete také zlatý medailonek s vyrytým jménem jejího prvního vnoučete. Dalším krásným dárkem pro nastávající babičku, kterou může obdarovat její manžel či její dospělé děti, je rovněž zlatý náramek nebo zlatá brož.

Nezapomeňte na dárek pro novopečeného dědečka

Těší se váš tatínek nebo manžel na příchod svého prvního vnoučka? Narození vnuka či vnučky je důležitou událostí v životě, proto nezapomeňte novopečenému dědečkovi pogratulovat památečním šperkem. Jako dárek pro dědu se hodí například zlatý řetízek se speciálně porytým medailonkem, pánský pečetní prsten nebo památeční zlatý přívěsek se znamením zvěrokruhu či písmenem.

Akce na zlaté šperky

Položky 115 z celkem 1470

Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
na stránku

Tabulka  Seznam 

Nastavit sestupně

Spolupracujeme s internetovým klenotnictvím GEMMAX Jewelry.