Zlaté šperky - Pravé šperky

Dodáváme i na Slovensko

Akce na zlaté šperky

Dárek pro dceru a dárek pro syna

Hledáte vhodný dárek pro syna k jeho narozeninám? Nebo chcete dceru mile překvapit o Vánocích? Krásným dárkem pro dcerku i synka je zlatý šperk. Ať už se vaše dcera nedávno narodila, chodí do školy, nebo se nalézá těsně na prahu dospělosti, věnujte jí k Vánocům, narozeninám či svátku zlatý šperk. Prohlédněte si naši nabídku, v níž najdete spoustu krásné inspirace na dárek pro syna i dceru.

  Kategorie: Dceři a synovi

Dárky pro dceru k narozeninám, svátku či Vánocům volte podle věku

Poohlížíte se po dárku pro dcerku, který jí chcete věnovat k narozeninám, svátku nebo třeba k Vánocům? Výběr konkrétního zlatého šperku by se měl odvíjet v prvé řadě od věku vaší holčičky. Malé slečny budou rády například za zlatý jemný řetízek s přívěskem ve tvaru motýlka, kočičky nebo dalšího roztomilého zvířete. Potěší je také jemné dívčí náušnice nebo souprava dívčích šperků. Naopak dospívajícím dcerám kupujte zlaté šperky tzv. na parádu a řiďte se jejich osobním vkusem. Potěší je zlaté náušnice, prsteny, ale i piercingy.

Oslaví brzy váš syn narozeniny nebo svátek a vy jste se právě pustili do hledání toho nejlepšího dárku? Svého chlapečka můžete překvapit například zlatým pánským šperkem. Při výběru konkrétního dárku pro syna však berte ohledy na jeho věk a samozřejmě také vkus. Mladšího chlapečka potěší například zlatý řetízek s přívěskem, který může mít památeční význam. Pokud máte již velkého syna, bude rád například za zlatý náhrdelník, náramek, prsten nebo sponu na kravatu.

Akce na zlaté šperky

Položky 115 z celkem 1609

Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
na stránku

Tabulka  Seznam 

Nastavit sestupně

Spolupracujeme s internetovým klenotnictvím GEMMAX Jewelry.