Zlaté šperky - Pravé šperky

Dodáváme i na Slovensko

Akce na zlaté šperky

Dárek pro kamarádku, kolegyni a dárek pro kamaráda, kolegu

Hledáte dárek pro kamarádku nebo kamaráda k narozeninám nebo Vánocům? Nahlédněte do naší nabídky zlatých šperků, v níž pro vás máme spoustu inspirace. Jako dárek pro nejlepší kamarádku zvolte zlaté náušnice, přívěsek nebo náhrdelník.

  Kategorie: Přátelům a kolegům

Nejlepší dárek pro kamarádku? Náramek přátelství

Chcete své přátelství zpečetit něčím speciálním? Obdarujte svou kamarádku náramkem přátelství, který bude zhotovený z bílého, růžového či žlutého zlata. Při výběru tohoto dárku pro kamarádku se snažte, abyste se trefila do jejího vkusu. Zlatý náramek přátelství však nemusíte věnovat pouze své kamarádce, jako dárek pro BFF zvolte i náramky pro dva. Ideální bude, když vy i vaše kamarádka budete nosit naprosto identické náramky. Díky tomu bude každý vědět, že k sobě opravdu patříte.

Co pro kamaráda k Vánocům

Jakým dárkem vašeho kamaráda překvapit pod stromečkem? Připravte si pro něj na Vánoce stylově zabalenou dárkovou krabičku, v níž se bude ukrývat pánský zlatý šperk. Dárek pro kamaráda k Vánocům může mít podobu zlatého přívěsku s počátečním písmenem jména, se znamením zvěrokruhu nebo s motivem míče, motorky, tenisové rakety či hokejky. Obdarovat kamaráda na Vánoce můžete rovněž pánským zlatým řetízkem či pánským zlatým náramkem. Tyto vánoční dárky jej zaručeně potěší.

Tipy na dárek pro kolegyni a kolegu k odchodu do důchodu

Nevíte, co dát k odchodu do důchodu své kolegyni nebo svému kolegovi? Překvapte je zlatým šperkem, který se pro ně následně stane krásnou vzpomínkou na časy strávené v milovaném zaměstnání. Zajímá vás, jaký je vůbec věk odchodu do důchodu? V Česku aktuálně platí, že je maximální věk odchodu do důchodu stanovený na 65 let. Až tedy bude váš kolega nebo vaše kolegyně odcházet do důchodu, nezapomeňte jim poděkovat, dát blahopřání a věnovat milý dárek od srdce.

Se svým kolegou z práce se můžete rozloučit také prostřednictvím pánského zlatého prstenu nebo speciálního zlatého přívěsku. Jako dárek k odchodu do důchodu kolegovi věnujte například přívěsek ve tvaru čtyřlístku, podkovy nebo stromu života, které symbolizují štěstí. Vaše kolegyně bude ráda například za zlatou brož, zlaté náušnice, zlatý prstýnek, zlatý náhrdelník nebo za zlatý řetízek s přívěskem.

Akce na zlaté šperky

Položky 115 z celkem 1282

Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
na stránku

Tabulka  Seznam 

Nastavit sestupně

Spolupracujeme s internetovým klenotnictvím GEMMAX Jewelry.