Zlaté šperky - Pravé šperky

Dodáváme i na Slovensko

Akce na zlaté šperky

Dárek pro manželku a dárek pro přítelkyni

Přemýšlíte, jaký dárek koupit manželce nebo přítelkyni k narozeninám, k Vánocům či u příležitosti výročí? Svou lásku své ženě vyznejte zlatým šperkem. Vaše manželka bude například unešena ze zlatého náhrdelníku, zlatých náušnic či zlatého přívěsku ve tvaru srdce.

  Kategorie: Manželce a přítelkyni

Přemýšlíte, čím uděláte radost své partnerce tentokrát? K narozeninám, výročí nebo Vánocům jí věnujte luxusní zlatý šperk. Jednoznačně u své přítelkyně zabodujete, když jí věnujete elegantní náušnice z bílého, červeného, žlutého nebo růžového zlata. Dalším dárkem ze zlata, který vykouzlí úsměv na tváři každé ženě, je také zlatý náramek. Pro vaši nejmilejší máme také řetízkové náramky zdobené korálkovými přívěsky se třpytivými kamínky.

Zlatý prsten pro manželku jako důkaz lásky

Jaký dárek ze zlata vaši manželku zaručeně dostane? Jde o zlatý prsten, který své ženě můžete věnovat nejen k výročí vaší svatby či seznámení, ale také při jakékoliv příležitosti. Svou manželku nemusíte překvapit pouze hladkým kroužkem. Jako dárek od srdce jí věnujte také zlatý prsten zdobený prořezávanými ornamenty nebo zlatý prsten s opálem, zirkonem či perlou. Elegantním doplňkem každé ženy je také zlatá brož. Pokud o své ženě víte, že patří k milovnicím tohoto luxusního šperku, darujte jí tento kousek během výjimečné příležitosti.

Náhrdelník nebo řetízek s přívěskem: Dárek, který potěší

Nosí vaše přítelkyně ráda zlaté náhrdelníky nebo řetízky? Překvapte ji dalším kouskem! Jako dárek pro přítelkyni můžete zvolit masivnější zlatý náhrdelník, který se stane výraznou ozdobou jejího dekoltu. Sáhnout však můžete také po jemném zlatém řetízku, který doplňte vhodným zlatým přívěskem nebo medailonkem. Vaše přítelkyně bude unesená také ze zlaté soupravy šperků.

Akce na zlaté šperky

Položky 115 z celkem 1542

Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
na stránku

Tabulka  Seznam 

Nastavit sestupně

Spolupracujeme s internetovým klenotnictvím GEMMAX Jewelry.