Zlaté šperky - Pravé šperky

Dodáváme i na Slovensko

Akce na zlaté šperky

Dárek pro paní učitelku a Dárek pro pana učitele

Přemýšlíte nad tím, co koupit paní učitelce nebo panu učiteli k pololetí, na konec školního roku či na rozloučenou? Originálním dárkem pro učitele je bezkonkurenčně pánský zlatý šperk. Tento dárek potěší učitele v ZŠ, ZUŠ i MŠ. Nahlédněte do naší nabídky, kde si jistě vyberete.

  Kategorie: Učitelce a učiteli

Nezapomeňte ani na učitelku ze školky či na učitelku klavíru

Poohlížíte se naopak po dárku pro učitelku ze školky nebo pro učitelku klavíru? Obdarujte je také vkusným šperkem. Pro paní učitelku ze školky můžete na rozloučenou zvolit například zlatý přívěsek ve tvaru srdíčka, andílka, andělského křídla či zvířátka. Dárek pro učitelku klavíru může mít zase podobu zlatého přívěsku ve tvaru noty. Tyto paní učitelky dojmete také zlatým medailonkem, na který jim necháte vyrýt osobní vzkaz.

Zlatý šperk jako originální dárek pro učitele

Jakým dárkem překvapit pana učitele v ZŠ, ZUŠ či MŠ? U příležitosti, pololetí, konce roku, Dne učitelů nebo jeho narozenin mu darujte zlatý šperk. Tento dárek pro učitele je vhodný také na rozloučenou. Zlatým pánským šperkem totiž svému učiteli poděkujete, co vše pro vás udělal, co vás naučil a jakou měl s vámi po celé roky trpělivost. Jaký dárek vašeho učitele zaručeně potěší? Symbolický zlatý přívěsek na památku.

Akce na zlaté šperky

Položky 115 z celkem 701

Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
na stránku

Tabulka  Seznam 

Nastavit sestupně

Spolupracujeme s internetovým klenotnictvím GEMMAX Jewelry.