Zlaté šperky - Pravé šperky

Dodáváme i na Slovensko

Akce na zlaté šperky

Dárek pro sestru a dárek pro bratra

Poohlížíte se po originálním dárku pro bratra nebo dárku pro sestru, který byste mohli věnovat k narozeninám, svátku, Vánocům či promoci? Vsaďte na zlatý šperk, kterým svého sourozence zaručeně ohromíte. Potěší jej například zlatý náramek, zlatý přívěsek nebo zlatý řetízek.

  Kategorie: Sestře a bratrovi

Tipy na dárky pro sestru

Vybrat ten správný dárek pro sestru může být pořádný kumšt. Do jejího vkusu se zaručeně trefíte zlatým šperkem, který je skvělým dárkem pro sestru k narozeninám, Vánocům nebo svátku. Svou nejlepší sestřičku zkuste obdarovat nejen památečním, ale i módním klenotem. Jako dárek pro sestru zvolte například stylové zlaté náušnice, zlatý náramek s přívěskem nebo zlatý piercing. Líbit se jí bude také zlatý přívěsek, ať už s počátečním písmenem jejího jména, nebo s motivem stromu života či andělských křídel.

Tipy na dárek pro bratra

Nevíte, co koupit svému bráškovi k narozeninám, svátku nebo Vánocům? Věnujte mu zlatý pánský šperk, který bude moci s oblibou nosit jako jedinečný módní doplněk. Jako dárek pro bratra je tedy vhodný jemný zlatý řetízek, silnější pánský náhrdelník, pánský náramek nebo zlatý přívěsek s konkrétní symbolikou. Pokud váš bratr častěji nosí pánský oblek nebo košili, obdarujte jej také sponou na kravatu.

Akce na zlaté šperky

Položky 115 z celkem 1616

Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
na stránku

Tabulka  Seznam 

Nastavit sestupně

Spolupracujeme s internetovým klenotnictvím GEMMAX Jewelry.