Zlaté šperky - Pravé šperky

Dodáváme i na Slovensko

Akce na zlaté šperky

Zlaté náušnice

Zlaté náušnice jsou ozdobou každé ženy. Tento oblíbený dámský šperk nabízíme hned v několika variantách. Vybrat si u nás můžete náušnice v různých barvách zlata, opálové náušnice či zlaté náušnice s perlou. V naší nabídce naleznete také dětské náušničky - a to jak zlaté náušnice pro miminko, tak dětské náušnice na šroubek, které jsou určené pro větší holčičky.

  Kategorie: Zlaté náušnice

Zlaté náušnice pro ženy vás zaujmou barvou zlata i osazenými kameny

Hledáte zlaté náušnice pro ženy? Potom jste u nás na správné adrese. Nabízíme dámské náušnice různých barev zlata. Vybrat si u nás můžete náušnice v bílém zlatě, náušnice v růžovém zlatě i náušnice ze žlutého zlata. Působivě rovněž vypadají náušnice pro ženy, které jsou zhotoveny z kombinace jednotlivých barev těchto vzácných kovů.

V našem online zlatnictví můžete dále vybírat mezi opálovými náušnicemi, zlatými náušnicemi s perlou či zlatými náušnicemi se zirkony. Kromě zdobení drahými kameny náušnice z naší nabídky krášlí například hladká lesklá povrchová úprava, diamantový brus nebo atraktivní gravírování. Máme zlaté náušnice pro všechny ženy, které milují vkusné, elegantní, stylové i výrazné šperky. Stačí si jenom vybrat.

Typy dámských zlatých náušnic: Kruhy, peckové či visací

Rozhodnout se můžete pro zlaté visací náušnice, zlaté náušnice pecky, zlaté kruhové náušnice nebo pro zlaté náušnice ve tvaru polokruhů. Tyto dámské šperky se rovněž liší způsobem zapínání. Máme pro vás například zlaté náušnice na šroubek, na klapku (dámský patent), na puzetu nebo na francouzské zapínání (ruský patent).

Nevíte, jaký typ zlatých náušnic pro ženy vám bude slušet? Řiďte se tvarem svého obličeje. Máte-li srdcovitý obličej, rozhodněte se pro zlaté visací náušnice. Ženám s obličejem ve tvaru diamantu sednou velké zlaté kruhové náušnice nebo výrazné a extravagantní náušnice na klapku. Ženy se čtvercovým obličejem se mohou rozhodnout pro zlaté náušnice pecky, ženám s kulatým obličejem ladí zlaté visací náušnice. A co ženy s oválným obličejem? Ty mají obrovskou výhodu, protože jim sluší všechno.

Zlaté náušnice pro ženy jako dárek

Zlaté náušnice z naší nabídky můžete pojmout jako milý i památeční dárek pro každou ženu. Tímto šperkem uděláte radost své partnerce, manželce, mamince, sestře, kamarádce i kolegyni. Při jaké příležitosti jim zlaté náušnice věnovat?

Například náušnice z bílého zlata představují krásný dárek k narozeninám. Náušnicemi s perlou a zirkony zase můžete obdarovat novopečenou maminku u příležitosti narození dítěte. Zlaté visací náušnice se zirkony jsou nádherným dárkem k Valentýnu. Takovými zlatými náušnicemi s modrým opálem zase můžete obdarovat svou maminku k významnému životnímu jubileu nebo Dni matek. Možností, kdy vybrané ženy věnovat zlaté náušnice, máte zkrátka spousty.

Zlaté náušnice pro miminko i dívčí zlaté náušnice

Poohlížíte se po zlatých náušničkách pro miminko? Tento šperk u nás naleznete ve všech barvách zlata. Vyberte si u nás náušnice pro miminko v růžovém zlatě, dětské náušnice z bílého zlata i náušničky ze žlutého zlata ve tvaru kytičky, kroužku nebo srdíčka, které jsou zdobené třpytivými zirkony. Co se zapínání týče, v našem online klenotnictví naleznete nejen dětské náušnice na šroubek, ale také na klapku či na brizuru. Právě dětské náušnice s předním zapínáním na brizuru, kterou nechte následně zamknout, jsou vhodné již jako první náušnice pro miminko.

Zlaté náušničky představují nejen krásný dárek k narození dítěte. Miminku jej můžete věnovat také u příležitosti křtu. Náušnice pro miminko jsou dále nádherným dárkem k narozeninám, pro větší holčičky pak přímo nabízíme dívčí zlaté náušnice s motýlky, kytičkami nebo zdobnými korálky.

Akce na zlaté šperky

Položky 115 z celkem 1611

Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
na stránku

Tabulka  Seznam 

Nastavit sestupně

Spolupracujeme s internetovým klenotnictvím GEMMAX Jewelry.